Forza Horizon 5: Hot Wheels – przedstawiono pełną mapę. Wjedziemy w trzy strefy klimatyczne!

Forza Horizon 5 Hot Wheels

W trakcie tegorocznej imprezy Xbox & Bethesda Games Showcase Microsoft ujawnił pierwszy dodatek do Forza Horizon 5. Tak, jak miało to miejsce przy Forza Horizon 4, usiądziemy za sterami samochodzików z serii Hot Wheels. Premiera DLC jest zapowiedziana na 19 lipca, czyli jego debiut będzie miał miejsce już jutro. W międzyczasie twórcy ujawnili mapę rozszerzenia.

Mapa Forza Horizon 5: Hot Wheels zaprezentowana

Na Twitterze marki Forza Horizon pojawił się screen, który szczegółowo przedstawia tereny i wchodzące w ich skład trasy, które poznamy w Forza Horizon 5: Hot Wheels. To, co najbardziej wyróżnia umieszczoną wyżej mapę, to z pewnością trzy strefy klimatyczne. Sprawdzimy zalesione, pustynne, a także zaśnieżone lokacje.

Sprawdź także: Forza Motorsport 8 na pełnej prezentacji

Tory w Forza Horizon 5: Hot Wheels będą pełne szybkich zakrętów i serpentyn. W sercu mapy zauważyć możemy również coś w rodzaju głównego skrzyżowania, więc możliwe, że to tam będziemy zbierać się z innymi graczami i planować wspólne podróże.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.