Hot Wheels z Forza Horizon 5 ze sporym zainteresowaniem – mimo braku debiutu w Xbox Game Pass

Forza Horizon 5 Hot Wheels

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dodatek do Forza Horizon 5 zadebiutował w drugiej połowie lipca. Początkowo społeczność narzekała na powtarzalność, bo DLC o identycznej tematyce otrzymaliśmy już przy Forza Horizon 4, ale finalnie Hot Wheels w FH5 cieszy się sporą popularnością.

Forza Horizon 5 Hot Wheels sprawdziło ponad milion graczy

Forza Horizon 5: Hot Wheels – trailer

Możemy teraz potwierdzić, że dodatek sprawdziło ponad milion graczy. Na tle 20 milionów odbiorców z podstawowej wersji gry wynik ten może nie robić wrażenia, ale w porównaniu z podstawką, rozszerzenie nie jest dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Każdy, kto jest zainteresowany jazdą wybornymi samochodzikami po krętych torach, musi zapłacić pełną cenę za DLC.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Forza Horizon 5: Hot Wheels zostało bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów. Średnia ocen na platformie Metacritic dla wersji Xbox Series X wynosi aż 8,5/10 na bazie 16 opinii. Zwykli gracze również nie szczędzą pochwał, ponieważ ich opinie dały dokładnie wynik 8,1/10.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z