Forza Motorsport 8 vs Forza Motorsport 7 na porównaniu graficznym. Jest różnica!

Forza Motorsport 8

Podczas wczorajszego Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 nareszcie szerzej przedstawiono Forza Motorsport 8. Ujawniono przybliżoną datę premiery i najważniejsze funkcje gry. Dzisiaj możemy przyjrzeć się pierwszym materiałom porównującym „ósemkę” z „siódemką”.

Forza Motorsport 8 wykorzysta moc Xbox Series X|S

Forza Motorsport 8 vs. Forza Motorsport 7 – porównanie graficzne

Na dobry początek warto przypomnieć, że Microsoft prezentując obie Forzy Motorsport skorzystał z jednej i tej samej trasy – Maple Valley. Analiza stworzona przez niezawodnego YouTubera ElAnalistaDeBits pokazuje, jak zmieniło się otoczenie lokacji. W Forza Motorsport 8 jest ono bardziej szczegółowe i żywe.

Nowa Forza Motorsport powstaje z myślą o nowej generacji (konsolach Xbox Series X|S), co pozwoliło twórcom zaserwować bardzo dokładne odbicia na pojazdach czy asfalcie, zaawansowany system uszkodzeń pojazdu (w tym nawet małe wgniecenia czy ryski na karoserii), czy idealnie wpasowujące się oświetlenie.

Sprawdź także: Hideo Kojima nawiązuje współpracę z Microsoftem

Forza Motorsport 8 nadjedzie do graczy posiadających PC i Xbox Series X|S wiosną 2023 roku. Będzie ona oczywiście dostępna od dnia premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.