Duża aktualizacja Forza Motorsport już dostępna! W grze pojawił się nowy tor i sporo poprawek

Forza Motorsport

Jak informowaliśmy kilka dni temu, do Forza Motorsport zmierza duża aktualizacja. Teraz gracze mogą cieszyć się już nowościami dodanymi przez twórców. Wraz z łatką w produkcji znalazł się nie tylko nowy tor, ale także dodatkowe samochody i sporo poprawek.

Forza Motorsport – aktualizacja 2.0 i tor Yas Marina

aktualizacja 2.0 forza motorsport
Forza Motorsport – aktualizacja 2.0

Forza Motorsport doczekała się wydania aktualizacji 2.0. Łatka jest już oficjalnie dostępna na Xbox Series X|S oraz na PC. Jak zapowiadali wcześniej twórcy, patch dodaje do gry nowy tor Yas Marina, a także kilka samochodów z kategorii Spotlight, w tym 2013 Aston Martin V12 Vantage S, 2016 Lamborghini Aventador Superveloce, 2017 Mazda MX-5 Cup czy 2011 Bugatti Veyron Super Sport.

Ponadto deweloperzy zadbali o poprawki błędów i różne ulepszenia. Choć tych miało być ponad 200, ostatecznie pojawiło się około 40 pozycji. Wśród nich znajdziemy poprawki wpływające na ogólną stabilność gry i ograniczające awarie na wszystkich platformach. Wyeliminowane zostały też między innymi błędy związane z trybem sieciowym czy samochodami.

Zobacz też: Gry postapokaliptyczne

Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej strony gry. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że aktualizacja 2.0 do Forza Motorsport jest już dostępna na wszystkich platformach (Xbox Series X|S, PC Microsoft Store, PC Steam). Kolejnym torem, który twórcy planują dodać do gry, jest pętla Nordschleife z Nurburgring.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.