Twórcy Forza Motorsport potwierdzają plany na kolejne tory! Pierwszy z nich pojawi się już wkrótce

Forza Motorsport

Pierwsze recenzje Forza Motorsport wskazywały na to, że Turn 10 Studios dowiozło naprawdę solidną produkcję. Z drugiej strony okazuje się, że tytułu nie ominęły problemy między innymi z optymalizacją czy krytycznymi błędami zatrzymującymi postępy w rozgrywce. Wiemy jednak, że twórcy Forza Motorsport nie zamierzają zwalniać tempa i mają wstępne plany na dodanie kolejnych torów do gry.

Forza Motorsport otrzyma kolejne tory w listopadzie 2023 i na wiosnę 2024

Twórcy Forza Motorsport mają w planach intensywny rozwój gry w kolejnych miesiącach. Jak podał na platformie X (dawny Twitter) dyrektor kreatywny Turn 10 Studios Chris Esaki, tor Yas Marina pojawi się w grze w listopadzie 2023. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale deweloper potwierdził tę informację w zeszłym miesiącu.

Jeżeli zaś chodzi o pętlę Nordschleife z Nurburgring zostanie ona dodana wiosną 2024. Tutaj również nie zostały przekazane szczegółowe informacje co do daty, jednak ta atrakcja pojawi się na początku przyszłego roku.

Zespół Turn 10 Studios postrzega Forza Motorsport jako stale rozwijającą się platformę, więc w nadchodzących tygodniach i miesiącach możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń o innych torach popremierowych. Na ten moment pozostaje nam oczekiwać na Nordschleife i Yas Marina.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

W ramach przypomnienia Forza Motorsport zadebiutowała 10 października 2023. Gra jest dostępna na PC oraz na Xboxach Series X|S. Od momentu premiery, produkcja zasiliła również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.