Forza Motorsport na gameplayu w 4K i 60 FPS! Ta gra wygląda po prostu obłędnie

Forza Motorsport

Dzisiejsze wydarzenie Xbox Games Showcase Extended dobiegło końca. Podczas konferencji Microsoftu zobaczyliśmy m.in. pierwszy gameplay z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, a także poznaliśmy listę 13 nowych gier zmierzających do Xbox Game Pass. To jednak nie koniec, bo na konferencji ukazano też nowy, robiący ogromne wrażenie gameplay z Forzy Motorsport w 4K i 60 FPS.

Nowy gameplay z Forzy Motorsport w 4K i 60 FPS wgniata w fotel

Gameplay z Forzy Motorsport w 4K i 60 FPS

Niedzielne Xbox Games Showcase zaskoczyło graczy bardzo pozytywnie, a tymczasem Microsoft nie zwalnia tempa, bo wtorkowe Showcase Extended również nie zawiodło. Na konferencji uwagę wielu graczy przykuł zupełnie nowy gameplay z Forzy Motorsport, który został nagrany w 4K i 60 FPS. Materiał ukazuje rozgrywkę w trybie kariery i przedstawia podstawowe założenia rozgrywki.

Nie będzie niedopowiedzeniem stwierdzenie, iż Forza Motorsport na najnowszym materiale prezentuje się absolutnie fenomenalnie. Płynność rozgrywki wgniata w fotel, tak samo jak ostra jak brzytwa oprawa graficzna. Spore wrażenie robi też audio – samochody wydają z siebie tak rewelacyjny dźwięk, że aż ma się ochotę wsiąść za kółko.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z crossplayem

Kup Xbox Series X

Forza Motorsport będzie miała swoją premierę 10 października 2023 roku, a gra trafi wyłącznie na komputery PC oraz Xboxy Series X|S. Jak Wam się podoba najnowszy gameplay z produkcji Turn 10 Studios? Jak zawsze komentarze są Wasze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.