Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na pierwszym gameplayu! Zobaczcie dzieło CD Projekt RED w akcji

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dzisiejszy Xbox Games Showcase Extended rozpoczął się prezentacją kolejnych materiałów z nadchodzącego dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Wcześniej gracze poznali już między innym długo wyczekiwaną datę premiery DLC, a także wymagania sprzętowe. Tym razem natomiast CD Projekt RED pokazał fragmenty rozgrywki oraz jedną z nowych lokacji.

CD Projekt RED podzielił się z graczami pierwszym gameplayem z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Gameplay z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Nadchodzący dodatek jest niezwykle wyczekiwany przez graczy, o czym świadczyć może jego ogromna popularność na platformie Steam. Podczas dzisiejszego wydarzenia Microsoftu deweloperzy postanowili jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, ujawniając więcej szczegółów ze swojej produkcji. W trakcie pokazu Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zaprezentowano bowiem pierwszy gameplay, w tym nową lokację – Dogtown.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że zarówno rozgrywka, jak i klimatyczna dzielnica robią świetne wrażenie. Gracze eksplorując nowy teren, mają trafić między innymi na tętniące życiem kluby czy czarny rynek umożliwiający wolny handel. To także miejsce pełne kontrastów, które ma zapewnić niezapomniane doświadczenia. Deweloperzy przypomnieli również, że został przeprojektowany system policji, dzięki czemu walka z nią ma być ciekawsza.

Prezentację prowadził główny projektant zadań w Cyberpunku 2077 Paweł Sasko, jednak później swój komentarz dodał również Keanu Reeves udzielający angielskiego głosu postaci z gry, Johnny’emu Silverhandowi. Aktor mówił o swojej postaci, a także o wielowarstwowości najnowszej lokacji Dogtown. Wygląda na to, że Reeves nie tylko niezwykle angażuje się w projekt polskiego studia, ale przy okazji świetnie czuje się w swojej roli.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Przypominamy, że DLC Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 ma planowaną datę premiery na 26 września 2023 roku. Dodatek będzie dostępny dla graczy posiadających PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.