W Forza Motorsport wielu graczy musi rozpoczynać karierę od nowa! Wszystko przez krytyczny błąd

Forza Motorsport

Pierwsze recenzje Forza Motorsport są całkiem niezłe, choć zdaje się, że do ideału jeszcze trochę brakuje. Recenzenci narzekali m.in. na tryb kariery. Według nich jest zbyt prosty, przez co szybko może się znudzić. Aktualnie jednak problemem w tym trybie jest co innego, a mianowicie krytyczny błąd, który skutecznie psuje rozgrywkę wielu graczom.

Forza Motorsport z krytycznym błędem, który zatrzymuje postępy w trybie kariery

Zwiastun premierowy Forza Motorsport

Jak można wyczytać na oficjalnym forum Forza Motorsport, gracze skarżą się na poważny problem w grze, który powoduje zatrzymanie postępów. Błąd pojawia się w trybie kariery, zarówno na PC, jak i na Xboxach w momencie, gdy między kolejnymi wyścigami kupi się nowy samochód lub lepsze części. Wielu graczy z tego powodu musiało zaczynać karierę od zera.

Niekiedy skutecznym rozwiązaniem problemu jest zresetowanie gry, jak twierdzą użytkownicy wspomnianego forum. W takim wypadku jednak traci się postępy, które zostały poczynione w aktualnej sesji. Miejmy nadzieję, że twórcy gry szybko ten błąd naprawią – aktualnie nie znajduje się jeszcze na oficjalnej liście bugów.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Przypomnijmy na koniec, że w Forza Motorsport mogą już grać gracze, którzy kupili wydanie Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle. Oficjalnie tytuł zadebiutuje już jutro, 10 października 2023 roku. Będzie dostępny na PC, Xbox Series X|S oraz w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.