Forza Motorsport pojawi się dopiero za kilka miesięcy? Xbox może szykować mocną drugą połowę roku

Forza Motorsport

Od dawna wiadomo, że Forza Motorsport jest jedną z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier Xboxa. Wcześniej Microsoft dawał nam nieśmiało do zrozumienia, że grę być może dostaniemy w swoje ręce już tego lata. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że przyjdzie nam na nią poczekać odrobinę dłużej.

Forza Motorsport z premierą pod koniec 2023 roku?

(Rumor) According to MrMattyPlays, Forza Motorsport is coming in October

Timestamp:https://t.co/vpH9QMOtJj pic.twitter.com/4RCL0dU6rI

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 15, 2023

(Rumor) According to MrMattyPlays, Forza Motorsport is coming in October

Timestamp:https://t.co/vpH9QMOtJj pic.twitter.com/4RCL0dU6rI

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 15, 2023

MrMattyPlays pochwalił się podczas ostatniego odcinka podcastu Defining Duke nowymi informacjami dotyczącymi Forza Motorsport. Udało mu się mianowicie ustalić, że gra finalnie zadebiutuje na rynku dopiero w październiku 2023 roku.

Oznaczałoby to nieco późniejszy termin w stosunku do tego, czego spodziewała się większość graczy. Biorąc jednak pod uwagę wrześniową premierę innego potencjalnego hitu od Xboxa – Starfield – wszystko układa się w bardziej logiczną całość. „Zieloni” mogli wszystko rozplanować tak, aby druga połowa roku rozpoczęła i zakończyła się dla nich z przytupem.

Komentujący powyższy tweet przypomnieli bowiem o jeszcze innych asach, które w rękawie trzyma Microsoft. Są nimi opóźniony z wiadomych względów S.T.A.L.K.E.R 2, Hellblade 2 oraz Avowed. Nie wolno też zapominać o wydających się być nieco dalej Gearsach 6 i nowym Fable.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do League of Legends

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Xbox będzie chciał wydać część ze swoich sztandarowych gier na ten rok w jego drugiej połowie. O takim scenariuszu dowiemy się najpewniej już 11 czerwca podczas imprezy Xbox Games Showcase.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.