W Forza Motorsport zagramy przed Starfieldem? Microsoft mógł ujawnić termin debiutu gry

Forza Motorsport

W zeszłym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć nowy gameplay z Forza Motorsport prezentujący niezwykłą technologię. Nieco wcześniej poinformowano natomiast, że prace nad nadchodzącą produkcją Turn 10 Studios zmierzają ku końcowi, choć deweloperzy wciąż nie podzielili się dokładną datą premiery. Wskazówkę dotyczącą terminu debiutu gry mógł jednak zostawić Microsoft.

Premiera Forza Motorsport może odbyć się latem 2023 roku

Alan Hartman – szef Turn 10 Studios – opublikował na portalu społecznościowym Twitter grafikę przedstawiającą Forda GT. Być może nie byłoby w tym nic wartego uwagi, gdyby nie fakt, że wpis dewelopera został udostępniony przez oficjalny profil Microsoft Game Dev. Dodano również pytanie: „Kto jeszcze jest gotowy na lato?”

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Konto należące do Microsoftu dość jasno sugeruje, że Forza Motorsport ukaże się właśnie latem 2023 roku. Nowa odsłona popularnej serii może więc trafić w ręce graczy przed Starfieldem, którego debiut zaplanowany jest na 6 września 2023 roku. Niewykluczone, że dokładną datę premiery nadchodzącej produkcji Turn 10 Studios poznamy podczas czerwcowego Xbox Games Showcase.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

Forza Motorsport ma zadebiutować w 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Produkcja Turn 10 Studios ma zachwycić graczy fotorealistyczną grafiką. Warto także pamiętać, że tytuł w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.