Premierowa aktualizacja Forza Motorsport jest już dostępna! Na Xboxy Series X|S trafił też nowy motyw

Forza Motorsport

Pierwsze recenzje Forza Motorsport pojawiły się już w sieci. Według recenzentów mamy do czynienia z tytułem solidnym, choć nie rewelacyjnym. Teraz natomiast Turn 10 Studios odpowiedzialne za tytuł wydało premierową aktualizację, a na Xboxach Series X|S pojawił się nowy motyw z gry.

Forza Motorsport – premierowa aktualizacja i nowy motyw na Xboxy Series X|S

Jak wynika z pierwszych recenzji Forzy Motorsport, produkcja stanowi świetną wizytówkę techniczną dla Xboxów. Według dziennikarzy można zachwycać się poziomem dopracowania torów, choć nie brakowało głosów krytyki odnoszących się, chociażby, do sztucznej inteligencji. W każdym razie Turn 10 Studios dostarczyło solidną grę.

Tuż przed startem rozgrywki deweloperzy wydali jeszcze premierową aktualizację. Łatka waży około 1,3 GB, więc nie jest szczególnie duża. Dodatkowo, na Xboxach Series X|S gracze mogą ustawić sobie nowy dynamiczny motyw z gry Forza Motorsport.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Forza Motorsport zadebiutuje już 5 października 2023 (jutro). Szczegółowe godziny startu rozgrywki twórcy podali ostatnio we wpisie na platformie X. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.