Forza Motorsport ze szczegółami startu rozgrywki. Exclusive Xboxa na ostatniej prostej

Forza Motorsport

Premiera Forza Motorsport nadciąga wielkimi krokami, a sama produkcja niedawno osiągnęła złoty status. Jakiś czas temu pojawiły się również analizy techniczne tytułu, które jasno wskazują na to, że gra wyglądać ma świetnie. Teraz natomiast twórcy dzielą się szczegółami dotyczącymi startu rozgrywki oraz wczesnego dostępu.

Forza Motorsport – godzina premiery i wczesny dostęp

Na oficjalnym profilu gry Forza Motorsport na platformie X pojawiły się informacje dotyczące godziny premiery produkcji na całym świecie. Jak podają twórcy, wczesny dostęp rozpocznie się już 5 października o godzinie 12:00 czasu lokalnego. Pozostali gracze będą mogli rozpocząć zabawę 10 października, o tej samej godzinie.

Jeśli chodzi o wczesny dostęp, skorzystają z niego gracze, którzy zakupili Forza Motorsport Premium Edition. Early Access będzie także dostępny dla abonentów usługi Xbox Game Pass, którzy zdecydują się nabyć specjalny zestaw Premium Add-Ons Bundle.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Forza Motorsport to druga po Starfield duża premiera Microsoftu w ostatnim czasie. Produkcja podobnie jak kosmiczne RPG Betehsdy trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.