Forza Motorsport na premierowym zwiastunie! Turn 10 Studios podgrzewa atmosferę wokół nowej gry

Forza Motorsport

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Forza Motorsport. Dzisiaj swoją przygodę z najnowszą produkcją Turn 10 Studios mogą natomiast rozpocząć gracze, którzy zdecydowali się na kupno Edycji Premium. Deweloperzy najwyraźniej postanowili uczcić ten fakt i opublikowali premierowy zwiastun nowej odsłony serii Forza Motorsport.

Turn 10 Studios i Microsoft prezentują premierowy zwiastun Forza Motorsport

Forza Motorsport – premierowy zwiastun

W powyższym zwiastunie nie brakuje ujęć z rozgrywki, które pozwalają po raz kolejny sprawdzić, jak Forza Motorsport prezentuje się w akcji. Materiał pokazuje również kilka modeli samochodów, a także zaciekła rywalizację na dostępnych w grze trasach. Na końcu twórcy przypominają graczom o nadchodzącej premierze oraz platformach.

Prześcignij konkurencję w zupełnie nowej ścieżce kariery. Ścigaj się ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Rywalizuj ponad 500 samochodami na światowej sławy torach z najnowocześniejszą sztuczną inteligencją i zaawansowaną fizyką.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 10000 zł

Oficjalna premiera Forza Motorsport odbędzie się 10 października 2023 roku. Najnowsza produkcja Turn 10 Studios powstała z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra w dniu swojego debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.