Forza Motorsport na ostatniej prostej przed premierą. Twórcy finalizują pracę nad grą

Forza Motorsport

Bez wątpienia jedną z ciekawszych gier, która w 2023 roku zasili portfolio gier od Xbox Studios jest Forza Motorsport, którą wyczekuje wielu entuzjastów wirtualnych wyścigów. Jeszcze na początku bieżącego roku pojawiły się niepokojące doniesienia, według których produkcja ta mierzy się z jakimiś problemami, a jej premiera planowana jest dopiero na drugą połowę 2023 roku. Teraz jednak twórcy z Trun 10 Studios opublikowali informację, która zapewne uspokoi wiele osób pokładających nadzieje w tym tytule.

Deweloperzy Forza Motorsport skupiają się obecnie na dopracowywaniu gry na premierę

Forza Motorsport
Forza Motorsport

W najnowszym wpisie opublikowanym na swoim blogu deweloperzy z Turn 10 Studios podzielili się informacją, że finalizują obecnie prace nad Forza Motorsport. Podkreślili oni, że na tym etapie zajmują się już „dopracowaniem i przygotowaniem” gry na jej oficjalną premierę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie proszą oni fanów oczekujących na tę premierę o kilka sugestii dotyczących tego, co ostatecznie powinno w przyszłości zagościć w tej produkcji.

Chociaż skupiamy się na dopracowaniu i przygotowaniu gry Forza Motorsport do premiery jeszcze w tym roku, nadal czekamy na Wasze prośby o funkcje i tory, ale możemy pamiętać o tym, co najbardziej chcecie zobaczyć w przyszłości.

Fragment wpisu na oficjalnym blogu marki Forza

Może to więc oznaczać, że twórcy zakończyli wszystkie prace związane z projektowaniem i implementowaniem do gry podstawowej zawartości, a teraz skupiają się na dopracowywaniu tego. Jednocześnie zdają się oni planować atrakcje, które być może wzbogacą Forzę Motorsport już po oficjalnym debiucie.

Przeczytaj też: Mody do FS 19

Niestety, deweloperzy nie zdradzili jeszcze oficjalnej daty premiery gry, jednak zapewnili oni oczekujących fanów, że gra trafi do sprzedaży jeszcze w 2023 roku. Na koniec warto podkreślić, że Forza Motorsport zadebiutuje wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox Series X|S.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.