Forza Motorsport zadebiutuje później, niż myślimy? Jeden z insiderów wspomina o opóźnieniu premiery

Forza Motorsport

W trakcie pokazu Xbox Developer_Direct deweloperzy z Turn 10 Studios podzielili się nowymi szczegółami i fragmentami rozgrywki z Forza Motorsport. Na wydarzeniu zabrakło jednak informacji o dacie premiery wspomnianej produkcji. Tymczasem w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, które sugerują, że nowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych nie zadebiutuje w terminie.

REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji premiera gry Forza Motorsport odbędzie się dopiero w drugiej połowie 2023 roku

Forza Motorsport – zwiastun

Podczas czerwcowego Xbox & Bethesda Games Showcase poinformowano, że Forza Motorsport ukaże się na rynku wiosną 2023 roku. Niewykluczone jednak, że wspomniany termin jest już nieaktualny. Jeff Grubb – znany branżowy insider i dziennikarz – informuje, że gra prawdopodobnie nie ukaże się w pierwszej połowie bieżącego roku.

Powyższą wiadomość Grubb podzielił się w ostatnim odcinku podcastu Game Mess Decides. Ponadto na pokazie Xbox Developer_Direct poinformowano jedynie, że Forza Motorsport zadebiutuje w 2023 roku. Zabrakło dopisku „wiosna”, co może potwierdzać, że premiera gry faktycznie została opóźniona.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne do 1000 zł

Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Produkcja Turn 10 Studios ma zachwycić graczy fotorealistyczną grafiką. Warto także pamiętać, że tytuł w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!