Forza Motorsport vs Gran Turismo 7 na porównaniu! Czy exclusive Xboxa przewyższy grę PlayStation?

Gran Turismo 7 vs Forza Motorsport

Forza Motorsport na ostatnim gameplayu w 4K i 60 FPS zachwyciła graczy, jeszcze bardziej podsycając oczekiwania co do premiery. Tymczasem znany YouTuber ElAnalistaDeBits postanowił zestawić nadchodzący exclusive Xboxa z hitem Sony, jakim niewątpliwie jest Gran Turismo 7. Tym samym twórca rozpoczął debatę, czy produkcja Microsoftu przewyższy flagową samochodówkę PlayStation.

Forza Motorsport vs Gran Turismo 7 na pierwszym porównaniu

Porównanie Gran Turismo 7 z Forzą Motorsport

Na kanale YouTube użytkownika ElAnalistaDeBits pojawiło się oczekiwane przez wielu graczy porównanie. Nadchodząca Forza Motorsport stanęła w szranki z Gran Turismo 7, choć rzecz jasna fragmenty ukazujące exclusiva Microsoftu pochodzą z udostępnionych do tej pory materiałów, a nie autorskiego nagrania popularnego twórcy. To z kolei oznacza, że do premiery gry może się jeszcze dużo zmienić, a rzeczone porównanie można określić „wstępnym”. Na pełnoprawne zestawienia przyjdzie pora już 10 października 2023 roku, kiedy to Forza Motorsport trafi do sprzedaży.

YouTuber w swoim porównaniu skupił się na kilku aspektach, m.in. zwykłej jeździe, efektach pogodowych, modelach samochodów czy porze dnia i nocy. Z tego co możemy wyczytać w komentarzach, zdania graczy są podzielone co do tego, która gra wygląda lepiej. Niemniej trzeba uczciwie przyznać, że zarówno hit Sony, jak i nadchodzący exclusive Microsoftu, prezentują się rewelacyjnie – widać, że zespoły stojące za tymi produkcjami włożyły w nie ogrom pracy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Forza Motorsport

A Wam, która produkcja bardziej odpowiada, bazując na filmie ElAnalistaDeBits? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach, bo jesteśmy ciekawi Waszego zdania!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.