Forza Motorsport doczeka się osobnego pokazu! Wiemy, kiedy twórcy pokażą oczekiwany tryb rozgrywki

Forza Motorsport

Wieści, plotki i spekulacje na temat Forza Motorsport regularnie trafiają do sieci i rozjaśniają nieco obraz nadchodzącego dzieła od Turn 10 Studios. Ostatnio co prawda pojawiła się bardzo niepokojąca wiadomość, jakoby produkcja ta miała się pojawić dopiero za kilka miesięcy. Niebawem zaś może to zostać zweryfikowane, bo nadchodzący tytuł wyścigowy niebawem doczeka się całkiem sporego pokazu.

Forza Motorsport pojawi się na Xbox Games Showcase, a potem zaś otrzyma osobny pokaz

Na oficjalnym profilu Forza Motorsport pojawił się wczoraj oficjalny komunikat, w którym twórcy zapraszają wszystkich graczy na specjalny pokaz rozgrywki w kampanii dla jednego gracza, który odbędzie się już 13 czerwca 2023 roku. Wydarzenie to będzie częścią cyklicznych eventów z cyklu Forza Monthly, co tym bardziej może zainteresować fanów tego IP.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie dwa dni wcześniej, a dokładniej podczas Xbox Games Showcase zaplanowana została prezentacja kilku maszyn, którymi cechować się będzie ta produkcja.

Forza Motorsport
Forza Motorsport

Są to całkiem ciekawe informacje, a zarazem napawające optymizmem wiadomości, bo wiele wskazuje na to, że Turn 10 Studios przygotowało dla graczy sporo konkretów, którymi nie będą w stanie podzielić się w przeciągu jednego wydarzenia.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Obecnie jednak nie możemy być pewni tego, co deweloperzy postanowili dla nas przygotować, jednak nie brak głosów graczy, którzy spodziewają się najpierw ogłoszenia oficjalnej daty premiery, potem zaś obszernej prezentacji gameplayu. Czy faktycznie tak będzie? Tego dowiemy się już niebawem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.