Frog Detective: The Entire Mystery trafi na konsole Xbox i do Game Passa. Kolejna premiera w usłudze

Frog Detective The Entire Mystery

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że wkrótce z Xbox Game Pass zniknie 7 gier, natomiast dzisiaj mamy dobre wieści. Otóż wyszło na jaw, że ciekawa produkcja pod tytułem Frog Detective: The Entire Mystery zadebiutuje niedługo na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Co ciekawe, tego samego dnia konsolowe wydanie trafi też do abonamentu Xbox Game Pass.

Frog Detective: The Entire Mystery zmierza na Xboxy i do Xbox Game Pass

Na Twitterze Frog Detective opublikowano posta, w którym twórca gry poinformował, iż wkrótce trafi ona na Xbox One i Xbox Series X|S. Co więcej, w dniu premiery na konsolach Microsoftu Frog Detective: The Entire Mystery zawita również do biblioteki Xbox Game Pass. Niestety dokładnej daty debiutu nie podano.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele

Warto przypomnieć, że w październiku 2022 roku światło dzienne ujrzała wersja PC, która również trafiła do Xbox Game Pass. Pakiet zawiera trzy sprawy dla żabiego detektywa. W trakcie zabawy przesłuchujemy świadków i zbieramy poszlaki, aby ostatecznie rozwiązać konkretną sprawę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.