7 gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass! Wkrótce pożegnamy ciekawe produkcje

Xbox Game Pass

Kilka dni temu poznaliśmy datę premiery Texas Chainsaw Massacre w Xbox Game Pass, a niedługo później dowiedzieliśmy się, że wkrótce do abonamentu trafi też Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, ponieważ wyszło na jaw, że wkrótce z usługi Microsoftu zniknie aż 7 gier. To całkiem ciekawe tytuły.

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – MLB The Show 22 i więcej

Zwiastun MLB The Show 22

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się regularnie – niekiedy trafiają do niej nowości, innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Niestety tym razem mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale nie przedłużajmy. Niedługo z subskrypcji znikną następujące produkcje:

  1. MLB The Show 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  2. Double Dragon Neon (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  3. Clustertruck (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  4. Power Rangers: Battle For the Grid (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  5. Kraken Academy!! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  6. A Memoir Blue (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)
  7. Chinatown Detective Agency (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.03.2023)

Przeczytaj też: Najlepsze VPN-y

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż – w obecnej sytuacji dobre i to.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.