Frostpunk 2 – data prezentacji gameplayu! 11 bit studios przypomina o wyczekiwanej grze

Frostpunk 2

Frostpunk 2 to sequel docenionej przez graczy postapokaliptycznej strategii. Pod koniec listopada, przy okazji udostępnienia trailera, twórcy zapewnili fanów, że niebawem będą mogli obejrzeć gameplay. Kilkutygodniowe oczekiwanie nareszcie dobiegło końca.

Dotychczas 11 bit studios nie dzieliło się wieloma materiałami z Frostpunka 2. Gracze mieli okazję zapoznać się jedynie z kilkoma zrzutami ekranu, a także obejrzeć krótki zwiastun z widokiem na ogromne miasto.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadszedł czas na kolejne konkrety. Za pośrednictwem mediów społecznościowych deweloperzy podali datę prezentacji pierwszego gameplayu. Nagranie zostanie udostępnione już w przyszłym tygodniu, 16 stycznia.

Jeżeli prace nad tytułem będą przebiegały zgodnie z planem, to premiera Frostpunka 2 odbędzie się w pierwszym półroczu 2024 r. Gra w pierwszej kolejności trafi na PC, ale wersje konsolowe nie są wykluczone.

Warto dodać, że Polacy pokładają w nadchodzącej produkcji duże nadzieje. Ostatnie miesiące działalności 11 bit studios nie były udane pod względem finansowym, jednak debiut survivalowej strategii oraz The Alters ma odwrócić niekorzystną sytuację.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.