Dziś start zamkniętej bety Frostpunk 2! 11 bit studios zaprasza graczy do zabawy

frostpunk 2

Frostpunk 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich gier. Miło więc przypomnieć, że dziś start zapowiedzianej wcześniej bety gry. Na graczy czeka możliwość przetestowania części trybu sandbox produkcji.

Frostpunk 2 – start zamkniętej bety

Zwiastun Frostpunk 2

Do premiery Frostpunk 2 jeszcze trochę czasu. Niemniej już dziś część graczy może przetestować sandboxowy tryb Utopia Builder Preview gry za sprawą zamkniętej bety.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Testy potrwają od 15 do 22 kwietnia do godziny 19:00. Dostęp do nich mają osoby, które zakupiły w preorderze edycję Digital Deluxe gry.

Do zabawy nadal można dołączyć poprzez jej zakup na Steamie lub w Microsoft Store. Poza możliwością sprawdzenia wersji beta gracze otrzymają też w ramach cyfrowej edycji Deluxe następujące benefity:

  • Grę podstawową
  • Trzy płatne popremierowe dodatki DLC
  • Ekskluzywny dostęp do trybu fabularnego na 72 godziny przed oficjalną premierą
  • Cyfrową nowelę „Warm Flesh”, kuszący fragment nadchodzącej antologii książkowej Frostpunk
  • Cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową

Przypomnijmy, że Frostpunk 2 pojawi się już 25 lipca 2024 roku na PC. Gra będzie również częścią abonamentu PC Game Pass, o czym dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.