Polski Frostpunk okazał się hitem! 11 bit studios chwali się sprzedażą gry

Frostpunk

Już od dawna było wiadomo, że Frostpunk to bardzo popularny tytuł. Teraz potwierdziły to także najnowsze dane sprzedażowe gry. Okazuje się, że nabyło ją kilka milionów graczy.

Frostpunk – 6 milionów sprzedanych kopii

Frostpunk świętuje dziś swoje 6 urodziny. Z tej okazji 11 bit studios pochwaliło się ciekawymi statystykami dotyczącymi gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że ta sprzedała się już w liczbie wynoszącej 6 milionów kopii. Możemy więc mówić o sporym sukcesie polskiego dewelopera i wydawcy.

Prawdopodobna liczba graczy była zapewne jeszcze większa. Przypomnijmy, że Frostpunk znajdował się bowiem przez jakiś czas w usłudze Xbox Game Pass.

Tak czy inaczej, to pozytywne wyniki przed nadchodzącym Frostpunkiem 2, który swoją drogą także wyląduje w usłudze Microsoftu już w momencie premiery. Możemy się spodziewać, że twórcy celują w jeszcze lepszy wynik tej produkcji.

Ta zadebiutuje już w lipcu 2024 roku. Na razie wyłącznie na PC, ale wydania konsolowe również są w planach na późniejszy termin.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.