Gameplay z Soulstice. Pierwszy rzut oka na walkę

Soulstice

Mimo że Soulstice nie jest przesadnie znaną produkcją, to zdecydowanie warto mieć tę grę na uwadze, bo zapowiada się naprawdę dobrze. Wczoraj twórcy opublikowali dość długi gameplay ukazujący walkę w tym nadchodzącym RPG-u indie. Zabawa prezentuje się naprawdę „mięsiście”.

Gameplay z walki w Soulstice

Gameplay z Soulstice ukazujący walkę

Akcja Soulstice rozgrywa się mrocznym świecie, nawiedzanym przez złowrogie Zjawy. Studio Modus Games opublikowało film z rozgrywki, w którym obserwujemy współpracę sióstr Briar i Lute w walce. Widać, że twórcy położyli ogromny nacisk na ten element zabawy, bo walka wygląda zwyczajnie satysfakcjonująco.

Przeczytaj też: Trwają prace nad grą Hardware Dreams

Gra zaoferuje ogrom narzędzi mordu i wiele opcji customizacji. Dokładana data premiery Soulstice nie jest jeszcze znana, ale produkcja studia Modus Games ma się ukazać jesienią 2022 roku. Będzie można ją odpalić na komputerach PC oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z