Deep Silver przypomina o pokazie Dead Island 2. Zbliża się obszerna prezentacja gry

Dead Island 2

Fani Dead Island 2 nie mają za sobą najlepszego miesiąca. Chociaż niektórzy miłośnicy zombie pewnie wciąż eksplorują obszerny świat Dying Light, produkcja Deep Silver zaliczyła ostatnio kolejne opóźnienie. W ramach rekompensaty twórcy przygotowali dla graczy bardzo ciekawą atrakcję.

Prezentacja Dead Island 2

Zapowiedź pokazu Dead Island 2

W charakterystycznym dla siebie stylu Deep Silver przypomniało właśnie o zbliżającym się pokazie Dead Island 2. Już 6 grudnia o 21:00 ma odbyć się oficjalna prezentacja gry, podczas której zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki. Oznacza to prawdopodobnie, że sequelu nie zobaczymy na The Game Awards 2022.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zbliżające się wydarzenie nazwano „Kolejnym dniem w HELL-A”. Dla twórców ma być to miejsce, żeby szczegółowo opowiedzieć o swojej grze, zaprezentować gameplay i pokazać czego dokładnie możemy spodziewać się po ich produkcji.

Przeczytaj też: Gry ruchowe na Nintendo Switch

Dla fanów Dead Island „Kolejny dzień w HELL-A” będzie doskonałym sposobem na osłodzenie informacji o opóźnieniu gry. Fragment rozgrywki powinien pozwolić miłośnikom zombie ocenić, jak bardzo powinni ekscytować się nadchodzącą premierą.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.