Pozostałe gry z grudniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Tropico 5 - Penultimate Edition

Pod koniec listopada Microsoft ujawnił listę gier w Games with Gold na grudzień 2021. Kilka dni później pierwsze pozycje zostały udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, natomiast od dzisiaj abonenci mogą już pobierać pozostałe dwa tytuły z grudniowej oferty. Nic, tylko się cieszyć!

Tropico 5 – Penultimate Edition i Insanely Twisted Shadow Planet za darmo w ramach grudniowego Games with Gold

Zwiastun Insanely Twisted Shadow Planet

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tak się dobrze składa, że od dzisiaj abonenci mogą pobierać Tropico 5 – Penultimate Edition oraz Insanely Twisted Shadow Planet. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 15 stycznia, a druga tylko 31 grudnia.

  1. Pobierz Tropico 5 – Penultimate Edition z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Insanely Twisted Shadow Planet z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Tropico 5 – Penultimate Edition zadziała tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Insanely Twisted Shadow Planet sytuacja jest zgoła inna, bo gra ukazała się też na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu jej do swojego konta Microsoft będziemy mogli grać o każdej porze dnia i nocy. Mówiąc prościej: nawet bez żadnego z wymienionych wcześniej abonamentów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z