Pozostałe gry ze styczniowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Aground

W drugiej połowie grudnia Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Games with Gold na styczeń 2022. Na samym początku nowego roku pierwsze gry ze styczniowej oferty zostały udostępnione wszystkim subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, a teraz przyszła pora na dwie pozostałe produkcje. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak rozpoczynać pobieranie.

REKLAMA

Aground i Space Invaders Infinity Gene za darmo w ramach styczniowego Games with Gold

Zwiastun Space Invaders Infinity Gene

Jak powszechnie wiadomo w środowisku Xboxa, Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci mogą już pobierać Aground i Space Invaders Infinity Gene. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 15 lutego, a druga tylko 31 stycznia.

  1. Pobierz Aground z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Space Invaders Infinity Gene z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

W Aground zagramy jedynie z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast Space Invaders Infinity Gene wystarczy dopisać do swojego konta, a gra pozostanie z nami na zawsze. Mówiąc prościej: nawet po wygaśnięciu dowolnego z wymienionych abonamentów, bo z tytułami wydanymi również na Xboxa 360 i „oryginalnego” Xboxa po prostu tak już jest.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!