Co z Gears 6? Wcielający się w kluczową postać serii aktor dubbingowy nie ma dobrych wieści

JD Fenix Gears 5

To całkiem nieprawdopodobne, aby Microsoft miał zrezygnować ze swojego flagowca, czyli serii Gears. Plotki o jej szóstej odsłonie pojawiają się już od jakiegoś czasu, ale nastroje stonował ostatnio aktor dubbingowy wcielający się w rolę JD Fenixa – Liam McIntyre. W jednym z ostatnich wywiadów zradził on bowiem, że nie słyszał jeszcze nic na temat Gears 6.

Liam McIntyre nie słyszał jeszcze nic o Gears 6

Zwiastun Gears 5

Liam McIntyre, czyli „gearsowy” JD Fenix, udzielił ostatnio wywiadu portalowi Dexerto. W jego treści możemy przeczytać, że twórcy serii – The Coalition – nie odezwali się jeszcze do niego w kwestii Gears 6.

Taki obrót spraw stawia pod znakiem zapytania termin premiery gry, który być może jest od nas dalej, niż myślimy. Według plotek powstaje ona już od ponad roku, więc proces nagrywania dubbingu mógł się jeszcze zwyczajnie nie rozpocząć.

Z drugiej strony całkowity brak jakichkolwiek informacji dostarczonych przez studio może sugerować, że zdecydowano się po prostu na zmianę aktora podkładającego głos JD Fenixowi. Sam McIntyre nie wyklucza takiej możliwości.

Nic nie słyszałem! I to szczerze. To nie była nawet sytuacja typu „mam umowę o poufności, nie mogę ci powiedzieć”. Nie wiem, na czym stoimy. Być może zdecydowali po prostu coś w stylu „kończymy produkcję i przykro mi, że nie byłeś kanonicznym wyborem”.

Liam McIntyre

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Tak czy inaczej, prawdopodobnie na oficjalne informacje o Gears 6 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Oby jak najkrócej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.