Niespodzianka! Microsoft naprawił serwery w starszych częściach Gears of War – multiplayer znów działa

Gears of War 3

W ostatnim czasie głośno było o naprawieniu serwerów w starszych odsłonach Call of Duty, co sprawiło, że kultowe FPS-y zaczęły przeżywać na Xboxach drugą młodość. Teraz dotarła do nas kolejna wspaniała wiadomość z tej samej kategorii, bo Microsoft zdecydował się na podobny ruch ze starymi częściami Gears of War. Ich serwery zostały ponownie uruchomione, co oznacza, że tryb multiplayer ponownie stanął przed graczami otworem.

Serwery trylogii Gears of War znów działają

Microsoft pozytywnie zaskoczył graczy i ożywił serwery w Gears of War, Gears of War 2 oraz Gears of War 3. To z kolei oznacza, że tryb multiplayer w tych grach znów działa, co ucieszyło wielu fanów serii. Na Twitterze i różnej maści grupach miłośnicy przygód Marcusa Fenixa i spółki wyrażają swoje zadowolenie.

Przeczytaj też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series S

Przy okazji ożywienia serwerów wprowadzono też niezbędne poprawki w kultowych Gearsach, które usprawniają matchmaking i ułatwiają znajdowanie graczy do wspólnej zabawy. Nie da się ukryć, że ostatnie ruchy Microsoftu są niezwykle trafione, bo korporacja daje drugą młodość tytułom, na których wielu graczy się wychowało. A jak powszechnie wiadomo, nostalgia to potężne uczucie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.