Get Even za darmo. Bandai Namco rozdaje grę na PC

Get Even

Wydawca Bandai Namco w ostatnim czasie zdecydowanie nie może narzekać na finanse, bo niedawno wyszło na jaw, że Elden Ring trafiło już do ponad 12 milionów graczy. W tym samym czasie studio wydało aktualizację 1.03, która doskonale pokazała, że firmie zależy na swoim tytule, bo zawarto w niej dość niespodziewane nowości. My jednak nie o Elden Ring, a innej grze tego samego wydawcy, która jest obecnie rozdawana bezpłatnie. Mowa o Get Even, czyli produkcji polskiego zespołu The Farm 51.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Get Even za darmo na PC

Get Even to połączenie strzelanki, gry przygodowej oraz horroru. Głównym bohaterem opowieści jest prywatny detektyw Cole Black, który pewnego dnia budzi się w zrujnowanym szpitalu psychiatrycznym, a jego jedynym wspomnieniem jest to, w którym próbował uratować pewną dziewczynę. Protagonista będzie musiał zrozumieć, co tak naprawdę zaszło i wydostać się z mrożącej krew w żyłach placówki, którą rządzi niejaki Red.


Produkcja The Farm 51 została przyjęta dość ciepło, ale jeżeli nie mieliście okazji jeszcze w nią zagrać, to teraz macie ku temu świetną okazję. Otóż Bandai Namco ogłosiło rozdawnictwo, w ramach którego można odebrać Get Even za darmo w wersji na PC.

Przeczytaj też: Data premiery Sniper Elite 5 ujawniona

Aby skorzystać z oferty, wystarczy udać się na stronę Bandai Namco i zarejestrować nowe konto lub zalogować się na już istniejącym. Należy to jednak zrobić najpóźniej w dniu 21 marca, bo wtedy też kończy się akcja. Klucze Steam do aktywowania darmowego Get Even zostaną rozesłane po tym terminie.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.