Data premiery Sniper Elite 5 ujawniona. Gra trafi do Xbox Game Pass pierwszego dnia

Sniper Elite 5

Data premiery Sniper Elite 5 została ujawniona. Najnowsza gra studia Rebellion zadebiutuje jeszcze w pierwszej połowie roku, a co najlepsze – od pierwszego dnia będzie dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Mówiąc prościej, długo już nie poczekamy.

Data premiery Sniper Elite 5 w Xbox Game Pass

Zwiastun Sniper Elite 5

O tym, że Sniper Elite 5 wyląduje w ofercie Xbox Game Pass w dniu swojej premiery wiemy już od grudnia zeszłego roku, ale dotychczas dokładna data debiutu strzelanki Rebellionu nie była znana. Tak się jednak składa, że dzisiaj wszystko się zmieniło, bo do publicznej wiadomości podano, że premiera Sniper Elite 5 odbędzie się 26 maja 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Druga porcja gier z marcowego Games with Gold dostępna do pobrania

Głównym bohaterem Sniper Elite 5 po raz kolejny jest Karl Fairburne – elitarny strzelec wyborowy, którym przyjdzie nam pokierować. Kiedy protagonista odkrywa nazistowski spisek mający na celu odwrócenie biegu wydarzeń II wojny światowej, postanawia za wszelką cenę pokrzyżować plany hitlerowców. Abelard Möller, mózg operacji, nie podda się jednak bez walki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z