Ghost of Tsushima: Director’s Cut na liście bestsellerów Steam! Gracze PC nie mogą doczekać się premiery

Ghost of Tsushima Director's Cut Steam

W tym tygodniu Sony zapowiedziało pecetową wersję Ghost of Tsushima: Director’s Cut. Nie wszystkim się to jednak spodobało. Część graczy PlayStation skrytykowała bowiem decyzję o wydaniu najnowszej produkcji Sucker Punch na komputerach osobistych. Tymczasem – jak się okazuje – wspomniany tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut – zwiastun wersji PC

Ghost of Tsushima: Director’s Cut znajduje się wysoko na liście bestellerów Steam. W chwili pisania tej wiadomości najnowsza produkcja studia Sucker Punch zajmuje 12. miejsce we wspomnianym zestawieniu. Widać więc, że użytkownicy platformy Valve z niecierpliwością czekają na możliwość zapoznania się z historią Jina Sakai.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że pecetowa wersja Ghost of Tsushima: Director’s Cut została wyceniona na 259 złotych. Wydanie na komputery osobiste otrzyma m.in. wsparcie dla technologii skalowania i generowania klatek, takich jak Nvidia DLSS 3, AMD FSR 3 czy Intel XeSS. Gracze PC mogą również liczyć na obsługę obrazu ultrapanoramicznego (21:9) i superpanoramicznego (32:9) obrazu, a także formatu 48:9 z trzema monitorami.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost of Tsushima: Director’s Cut zadebiutuje na komputerach osobistych już 16 maja 2024 roku. Czekacie na wydanie na komputery osobiste? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.