Ghost of Tsushima – porównanie graficzne wersji PC i PS5. Niewielkie, ale zauważalne ulepszenia

Ghost of Tsushima PC vs PS5

Studio Nixxes Software, odpowiedzialne za przygotowanie komputerowej edycji Ghost of Tsushima nie byłoby sobą, gdyby nie zdecydowało się na poprawienie niektórych elementów oprawy wizualnej. Zmiany nie są rewolucyjne, ale nie da się ukryć, że przygody Ducha Cuszimy najlepiej prezentują się na PC.

Ghost of Tsushima – porównianie jakości oprawy graficznej na PS5 i PC

Ghost of Tsushima – porównanie graficzne wersji PC i PS5

Choć na pierwszy rzut grafika wygląda identycznie, to diabeł tkwi w szczegółach. Wersja PC oferuje wyższej jakości cienie oraz odbicia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Istotnym czynnikiem jest również renderowanie obrazu w pełnej, natywnej rozdzielczości, która nie ulega dynamicznemu skalowaniu w trakcie rozgrywki.

Dzięki temu bez trudu jesteśmy w stanie dostrzec jeszcze więcej szczegółów, takich jak zmarszczki i blizny na twarzach postaci czy zdobienia na strojach.

Ghost of Tsushima to kolejna gra Sony, której wersja PC zaliczyła udany start w dniu premiery, w czym nie przeszkodziła nawet niedawna kontrowersyjna decyzja wydawcy. Aktualnie XIII-wieczną Japonię przemierza niemal 60 tys. osób.

Źródło: YouTube (Cycu1)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.