Ghost Recon Frontline skasowane. Ubisoft anuluje łącznie 4 gry

Ghost Recon Frontline

Ubisoft wczoraj poinformował, że Avatar: Frontiers of Pandora nie zadebiutuje w nadchodzących miesiącach. Produkcja tworzona przez Massive Entertainment ujrzy światło dzienne dopiero w kolejnym roku fiskalnym, a więc między kwietniem 2023 roku a marcem 2024 roku. Francuska firma opowiedziała również o innych swoich tytułach.

Ghost Recon Frontline, Splinter Cell VR i dwie inne gry wrzucone do kosza

Ghost Recon Frontline – trailer

Okazuje się, że w trakcie wczorajszej prezentacji wyników finansowych za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2022/2023 dopowiedziano, iż Tom Clancy’s Ghost Recon: Frontline zostało anulowane. Tytuł był tworzony od dość dawna, a według wielu plotek był on na dobrej drodze do premiery. Jak uznało VGC, skasowanie battle royale’a jest podyktowane zmieniającemu się środowisku finansowym we francuskim studiu.

Sprawdź też: Assassin’s Creed Red tajnym projektem Ubisoftu?

Oprócz przywołanego wyżej Ghost Recon Frontline Ubisoft skasował jeszcze trzy gry. Wyłącznie jedna z nich została wcześniej zapowiedziana, bo mowa tutaj o Splinter Cell VR. Dwie pozostałe produkcje są nieznane, więc możemy być pewni, że nie chodzi tutaj chociażby o remake Prince of Persia: Piaski Czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z