Assassin’s Creed Red tajną grą Ubisoftu? Insider zdradza interesujące szczegóły o serii

Assassin's Creed Rift

Od kilku tygodni seria Assassin’s Creed jest na ustach niemalże wszystkich ważnych insiderów. Dowiadujemy się coraz więcej niepotwierdzonych, aczkolwiek wiarygodnie brzmiących informacji o marce Ubisoftu. Nie inaczej jest teraz, kiedy głos zabrała redakcja Kotaku.

Assassin’s Creed Rift został prawdopodobnie opóźniony

Assassin’s Creed Valhalla – zwiastun

Francuska firma wczoraj opóźniła premierę Avatar: Frontiers of Pandora i jednej niezapowiedzianej gry premium. Zagraniczny serwis jest pewny, że chodziło tutaj o Assassin’s Creed Rift, który miałby zabrać nas do stolicy Iraku i pozwolić poznać nową historię z perspektywy Basima – zakapturzonego zabójcy z Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft miał napotkać jednak kilka problemów, więc w poboczną odsłonę marki nie zagramy w nadchodzących miesiącach.

Ciekawiej wypada jednak kwestia tajemniczego Assassin’s Creed Red, który miałby wchodzić w skład Assassin’s Creed Infinity (wielkiego HUB-a serii). Część z kodową nazwą Red miałaby rozegrać się – zgodnie ze wcześniejszymi przeciekami – w Azji, ale ani Jeff Grubb, ani Jason Schreier nie są w stanie potwierdzić, czy byłaby to tak mocno pożądana przez fanów Japonia.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Oficjalne informacje o marce Ubisoftu zostaną przedstawione we wrześniu, czyli za około dwa miesiące. Wtedy odbędzie się specjalne wydarzenie poświęcone wyłącznie Assassin’s Creed.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z