[Akt.] Ghostrunner 2 – wyciekła data premiery, cena i edycje polskiej gry! Za przeciek odpowiada… Epic Games

Ghostrunner 2 Epic Games

Ghostrunner 2 od polskiego studia One More Level jawi się jako niezwykle interesujący projekt, który powinien przypaść do gustu wielu fanom cyberpunkowych światów. Jakiś czas temu deweloperzy rozpoczęli nabór chętnych graczy do zamkniętych beta-testów, co mogło wskazywać, że datę premiery poznamy już wkrótce. Teraz faktycznie tak się stało, jednak deweloperzy z całą pewnością nie w taki sposób wyobrażali sobie ten moment…

Ghostrunner 2 zadebiutuje w najgorętszym okresie bieżącego roku

Ghostrunner 2
Ghostrunner 2

Na krótką chwilę, na stronie Epic Games pojawiła się dzisiaj informacja potwierdzająca, że Ghostrunner 2 zadebiutuje już 26 października 2023 roku. Oznacza to, że projekt od polskiego studia wstrzeli się z premierą w najgorętszy możliwy okres, gdzie debiutować będzie m.in. Assassin’s Creed Mirage, Alan Wake 2, Alone in the Dark i Marvel’s Spider-Man 2.

Przy tej okazji na karcie produktu pojawiły się zaktualizowane informacje dotyczące minimalnych oraz rekomendowanych wymagań sprzętowych na PC. Te prezentują się następująco:

Ghostrunner 2 – minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor — Intel Core i5-4590 (4×3300) lub AMD FX-8350 (4×4000) lub równoważny
  • GPU — Nvidia GeForce GTX 960 (4 GB) lub Radeon RX 480 (8 GB)
  • Pamięć RAM 8 GB
  • DirectX — Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku 30 GB

Ghostrunner 2 – zalecane wymagania sprzętowe

  • Procesor — Intel Core i9-9900k (8×3600) lub AMD Ryzen 5 5600X (6×3700) lub równoważny
  • GPU — Nvidia GeForce RTX 2070 Super (8 GB) lub AMD Radeon RX 6800 XT (16 GB)
  • Pamięć RAM 16 GB
  • DirectX Wersja 12
  • Wolne miejsce na dysku 30 GB

Jednocześnie, dzięki informatorowi, który kryje się pod pseudonimem billbil_kun dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat wydań, jakie przygotowało studio One More Level. Poza standardową wersją gry, która wyceniona została na 39,99 euro będzie można pokusić się o Deluxe Edition za 49,99 euro oraz Brutal Edition za 69,99 euro.

Warto także podkreślić, że Ghostrunner 2 zaoferuje jedynie angielski dubbing, jednak rodzimi gracze mogą liczyć na pełną polską wersję językową napisów.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Ghostrunner 2

Jak więc widać, prawdopodobnie przez przypadek dowiedzieliśmy się naprawdę sporo szczegółów na temat Ghostrunner 2. Niektórych rzeczywiście może martwić fakt, że gra zadebiutuje w niezwykle gorącym okresie i zachodnim graczom łatwo będzie ją ominąć. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że tytuł od One More Level „pokaże pazur” i przyciągnie do siebie sporo graczy.

Aktualizacja – 21.09.2023, 14:45

Krótko po publikacji newsa deweloperzy One More Level oraz wydawca 505 Games potwierdzili oficjalnie, że Ghostrunner 2 zadebiutuje właśnie 26 października 2023 roku. Przekazane zostało także, że posiadacze Brutal Edition będą mogli rozpocząć przygodę z grą na 48 godzin przed innymi. Przy okazji tego udostępniony został kolejny efektowny zwiastun, który obejrzeć można pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.