Nowa aktualizacja do Ghostwire: Tokyo. Poprawia stabilność na Xboxach Series X|S

Ghostwire: Tokyo

Deweloperzy Ghostwire: Tokyo poinformowali dziś, że gra doczekała się nowej aktualizacji. To niewielkie uaktualnienie, które wdrożono tylko na konsolach Xbox Series X|S i w Microsoft Store. Naprawie uległo też śledzenie postępu w osiągnięciach, które teraz wyświetla się poprawnie.

Nowa aktualizacja do Ghostwire: Tokyo na Xboxach Series X|S

Przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo nie miało zbytnio udanej premiery na Xboxach Series X|S. Gra działała znacznie gorzej niż na PS5, co naturalnie nie umknęło uwadze graczy.

Twórcy jednak sprawnie ulepszyli swój produkt i w tym momencie nie ma już z nim większych problemów. Teraz poinformowali natomiast o kolejnej aktualizacji, która znów skupia się na optymalizacji technicznej Ghostwire: Tokyo na Xboxach Series X|S.

Mowa tu mianowicie o łatce, którą zaimplementowano też dla Microsoft Store. Dzięki niej poprawie uległa stabilność, a ponadto udało się też zmniejszyć obciążenie dla GPU.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Ghostwire: Tokyo

Stała praca nad naprawą Ghostwire: Tokyo na Xboxach z całą pewnością się opłaciła. Tytuł ten pobił ostatnio kolejny kamień milowy, osiągając liczbę 5 milionów graczy. Śmiało możemy przyjąć, że znaczna ich część to subskrybenci biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.