Ghostwire: Tokyo z lepszą płynnością na Xboxach Series X|S! Twórcy „przeprowadzili egzorcyzmy na błędach”

ghostwire tokyo

Ghostwire: Tokyo, czyli były exclusive PlayStation 5 zadebiutował w połowie kwietnia na Xboxach Series X|S. Niestety nie była to w 100% udana premiera, gdyż gracze skarżyli się na znaczne spadki FPS. Teraz jednak deweloperzy z Tango Gameworks postanowili zareagować na te doniesienia i wydali aktualizację, która m.in. poprawia wydajność produkcji.

Ghostwire: Tokyo z patchem nr 1 dla Xboxów Series X|S oraz PC

Zwiastun Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo od momentu swojego debiutu na Xboxach Series X|S zmagało się z krytyką dotyczącą wydajności. Produkcja trafiła do usługi Xbox Game Pass, co miało niewątpliwy wpływ na sukces twórców, gdyż gra została sprawdzona przez blisko 4 miliony graczy, pomimo wspomnianych problemów ze spadkami FPS. Jednak deweloperzy nie pozostawili tak swojego dzieła i wydali łatkę nr 1, która poprawia płynność i naprawia sporo błędów na Xboxach Series X|S.

Na Xboxie Series S dodano także tryb wydajności, który ma zapewnić płynniejszą rozgrywkę. Jest to zdecydowanie najważniejsza zmiana w Ghostwire: Tokyo dla użytkowników konsol od Microsoftu.

Tango Gameworks zajęło się także usunięciem błędów, które psuły stabilność rozgrywki. Dodatkowo studio uporało się z wieloma bugami oraz rozwiązało problem z przypisywaniem klawiszy na PC.

Dodatkowo wraz z patchem nr 1 twórcy powiększyli w Ghostwire: Tokyo „Podziemną Galerię”, która została dodana w aktualizacji „Pajęcza Nić”. W tym miejscu możemy podziwiać zwycięskie prace innych graczy w ramach konkursu dotyczącego trybu fotograficznego.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Wspomniane zmiany na pewno pozytywnie wpłyną na Ghostwire: Tokyo i użytkownicy Xboxów Series X|S będą mogli cieszyć się jeszcze przyjemniejszą rozgrywką.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.