Ghostwire: Tokyo już dostępne w Amazon Prime Gaming! A do tego jeszcze jedna produkcja

Ghostwire: Tokyo

Październikowa oferta Amazon Prime Gaming będzie naprawdę mocarna, bo przewodzi jej Ghostwire: Tokyo. Hit od Tango Gameworks jest już dostępny do pobrania. A wraz z nim jeszcze jedna gra.

Ghostwire: Tokyo i GRUNND za darmo dla posiadaczy Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming
Amazon Prime Gaming

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, Ghostwire: Tokyo jest już dostępne do pobrania w ramach Amazon Prime Gaming. Przypomnijmy, że produkcja wydana przez Bethesdę zgromadziła już przy sobie kilka milionów graczy i okazała się kolejnym hitem Tango Gameworks.

Drugą dzisiejszą pozycją jest GRUNND. To ambitny indyk, który łączy tajemnicę i science fiction oraz oferuje nam surrealistyczny świat wypełniony niewidzialnymi bogami.

Dwa powyższe tytuły można odebrać ze strony Amazon Prime Gaming. Oferta na Ghostwire: Tokyo dotyczy klucza w Epic Games Store, a GRUNND zostanie przypisany do aplikacji Amazon Games.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Przypomnijmy, że to nie wszystkie tytuły, które w październiku zgarną abonenci Prime Gaming. W tym miesiącu czekać będzie na nich jeszcze 5 innych produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.