Twórca Dead Space i The Callisto Protocol już pracuje nad nową grą. Szczegóły poznamy wkrótce

Dead Space

Glen Schofield to twórca hitowego Dead Space i założyciel studia odpowiedzialnego za The Callisto Protocol. Po stworzeniu drugiej z tych gier opuścił on jednak szeregi swojego zespołu. Po krótkiej przerwie dowiedzieliśmy się, że teraz znów pracuje nad kolejną, nieujawnioną jeszcze grą.

Glen Schofield pracuje nad nową grą

Glen Schofield podzielił się najnowszymi wieściami poprzez wpis na Twitterze. Zdradził on nam mianowicie, że już pracuje nad „nowym i ekscytującym projektem”.

Poza tym nie wiemy na jego temat wiele więcej. Szczegóły na temat tej produkcji poznamy bowiem dopiero po Nowym Roku.

Przypomnijmy, że twórca jest odpowiedzialny za oryginalne Dead Space z 2008 roku. Później stworzył jeszcze kilka innych gier, aby finalnie założyć Striking Distance Studios oraz przygotować wraz z tym zespołem The Callisto Protocol.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł ten nie zdobył jednak uznania recenzentów, a sam Schofield w końcu opuścił swoje studio we wrześniu. Miesiąc wcześniej zostało ono natomiast dotknięte zwolnieniami, które objęły 32 pracowników.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Tak czy inaczej, nie wiemy jeszcze, czy Glen Schofield znów pracuje nad horrorem. Być może twórca zechce teraz spróbować swoich sił w innym gatunku.

Źródło: GameSpot

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.