Goat Simulator 3 na zwariowanym gameplay-trailerze. Koza znowu w akcji!

Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 to jedna z listopadowych premier i z pewnością przypadnie ona do gustu osobom, które oczekują dobrej zabawy, a przede wszystkim zwariowanej i niewymagającej zbyt dużego angażu mechaniki rozgrywki. Edycja kolekcjonerska została ujawniona przez wydawcę w lipcu, a teraz twórcy przybyli na Gamescom 2022 z nowymi materiałami.

Goat Simulator 3 to jedna z najdziwniejszych gier, jakie widzieliśmy

Goat Simulator 3 – trailer

Przedstawiony film pokazał różne wariacje kozy, a także jej kreatywne pomysły. Nie będziemy mieli tutaj do czynienia z rewolucją w serii – to dalej marka z bardzo dziwnymi założeniami, która ma na celu nas rozśmieszyć.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Premiera Goat Simulator 3 odbędzie się 17 listopada 2022 roku, a tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację konsol.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.