Goat Simulator 3 na zwariowanym gameplay-trailerze. Koza znowu w akcji!

Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 to jedna z listopadowych premier i z pewnością przypadnie ona do gustu osobom, które oczekują dobrej zabawy, a przede wszystkim zwariowanej i niewymagającej zbyt dużego angażu mechaniki rozgrywki. Edycja kolekcjonerska została ujawniona przez wydawcę w lipcu, a teraz twórcy przybyli na Gamescom 2022 z nowymi materiałami.

REKLAMA

Goat Simulator 3 to jedna z najdziwniejszych gier, jakie widzieliśmy

Goat Simulator 3 – trailer

Przedstawiony film pokazał różne wariacje kozy, a także jej kreatywne pomysły. Nie będziemy mieli tutaj do czynienia z rewolucją w serii – to dalej marka z bardzo dziwnymi założeniami, która ma na celu nas rozśmieszyć.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Premiera Goat Simulator 3 odbędzie się 17 listopada 2022 roku, a tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!