Nowy God of War już powstaje? Oferty pracy w Santa Monica Studio źródłem spekulacji

God of War: Ragnarok Valhalla

Jakiś czas temu jeden z branżowych insiderów wskazał potencjalny termin premiery God of War: Ragnarok na PC. Tymczasem okazuje się, że kolejna odsłona serii może już znajdować się w produkcji. Santa Monica Studio opublikowało bowiem sporo ofert pracy, które sugerują, że deweloperzy rzeczywiście rozwijają nową część cyklu God of War.

Santa Monica Studio pracuje nad nową odsłoną serii God of War?

God of War: Ragnarok – zwiastun premierowy

Santa Monica Studio opublikowało na stronie Sony Careers aż 24 nowe oferty pracy. Oczywiście w udostępnionych ogłoszeniach na próżno szukać szczegółów na temat kolejnego projektu studia. Opis jednego ze stanowisk sugeruje jednak, że może chodzić o nową odsłonę serii God of War.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy God of War: Ragnarok poszukują bowiem m.in. starszego projektanta walki. We wspomnianej ofercie Santa Monica Studio wyraźnie podkreśla natomiast, że mile widziana jest znajomość „systemów, mechanik oraz wrogów” zarówno z God of War, jak i wydanej w 2022 roku kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa.

Niewykluczone więc, że zespół rzeczywiście pracuje nad kolejną odsłoną popularnej serii. Istnieje również szansa, że Santa Monica Studio rozwija kolejny dodatek do God of War: Ragnarok. Jakiś czas temu jeden z deweloperów zasugerował, że kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa może doczekać się jeszcze jednego DLC.

Na koniec warto przypomnieć, że God of War: Ragnarok dostępne jest wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. W grudniu 2023 roku wspomniana produkcja doczekała się darmowego dodatku zatytułowanego God of War: Ragnarok – Valhalla, który oferuje rozgrywkę w stylu gier roguelike.

Źródło: PSU

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.