God of War Ragnarok może otrzymać jeszcze jedno DLC! Na „Valhalli” się nie skończy?

God of War Ragnarok Valhalla

Podczas The Game Awards 2023 Santa Monica Studio przygotowało prawdziwą niespodziankę, zapowiadając zupełnie darmowe DLC do God of War Ragnarok zatytułowane „Valhalla”. Ten dość krótki dodatek okazał się prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”, co udowadnia grono zadowolonych graczy. Nowe wieści sugerują, że na tym przygoda Kratosa jeszcze się nie skończy.

Scenarzysta serii God of War daje nadzieje na kolejne DLC albo… ukryte zakończenie

Jeden ze scenarzystów pracujący aktualnie w Santa Monica Studio w jednym ze wpisów na Twitterze/X bardzo wyraźnie zasugerował, że historia Kratosa wcale nie musi kończyć się na dodatku „Valhalla”. Stwierdził on, że niemożliwe jest, by gracze wierzyli, że napisy końcowe mogły być zwieńczeniem tej pełnej zwrotów akcji przygody.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Naprawdę myślicie, że napisy końcowe to finał historii? No proszę Was. Dajcie spokój.

Orion Walker, scenarzysta w Santa Monica Studio

Nie da się ukryć, że brzmi to całkiem ciekawie, zwłaszcza że do tej pory twórcy przygód Kratosa raczej dawali do zrozumienia, że na fabularne dodatki nie ma co liczyć. Możliwe jednak, że zmienili swoje plany i w rzeczywistości już pracują nad dodatkową opowieścią.

Przeczytaj też: Gry offline

Na ten moment nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie ekipa z Santa Monica dłubie nad jakąś dodatkową opowieścią. Możliwe też, że deweloper po prostu drażnił się z fanami, lub dawał wskazówki dotyczące potencjalnego, ukrytego zakończenia. Brzmi intrygująco i zdecydowanie warto mieć twórców serii God of War na oku!

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.