God of War Ragnarok dostał potężną aktualizację! Wyczekiwany tryb gry i inne nowości nareszcie dostępne

God of War Ragnarok

Sony zapowiedziało tryb Nowej Gry+ do God of War Ragnarok już jakiś czas temu. Teraz nareszcie przyszedł czas, aby wdrożyć zapowiadaną aktualizację do gry. Wraz z nią produkcja doczeka wielu całkiem sporych nowości.

God of War Ragnarok z trybem Nowej Gry+

Zwiastun God of War Ragnarok

Sony nadal rozwija God of War Ragnarok, które właśnie doczekało się nowej aktualizacji. Firma już wcześniej zapowiadała dodanie do gry trybu Nowej Gry+, ale konkretna lista zmian była do tej pory nieznana. Sytuacja ta właśnie uległa zmianie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co nowego słychać więc w świecie God of War Ragnarok? Przede wszystkim Nowa Gra+ to w tym przypadku nie tylko możliwość rozpoczęcia fabuły od nowa z zachowaniem ekwipunku ze starego ekwipunku, a znacznie więcej.

Przechodząc do konkretów, zacznijmy od nowych pancerzy. Do Nowej Gry+ trafią bowiem: Zbroja Czarnego Niedźwiedzia z intro God of War Ragnarok, Zbroja Spartanina (pancerz z obniżonymi statystykami dla podwyższenia poziomu trudności) oraz Zbroje Aresa i Zeusa. Dotychczas istniejące zbroje doczekają się również nowych opcji kolorystycznych.

Do produkcji dodano też kilka następnych zaklęć. Z technicznego punktu widzenia warto natomiast wspomnieć o wdrożęniu czarno-białej opcji kolorystycznej. Gracze będą mogli ją włączyć po pierwszym ukończeniu tytułu.

Kolejną istotną zmianą są dostosowane poziomy trudności. Wybór dwóch najwyższych z nich umożliwi nam starcie z jeszcze mocniejszymi bossami.

Zobacz też: Gry podobne do GTA

To oczywiście nie koniec innowacji, które do God of War Ragnarok wprowadzi najnowsze uaktualnienie. Ich pełną listę możecie zobaczyć na oficjalnym blogu PlayStation.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.