God of War Ragnarok wkrótce z wyczekiwanym, nowym trybem! Santa Monica Studio potwierdza

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok zadebiutował w listopadzie 2022 roku, a jego twórcy mają konkretny plan na dalszy rozwój gry. Po ogłoszeniu dodania trybu fotograficznego teraz przyszedł czas na kolejną, bardzo ważną funkcję. Od przyszłego roku produkcja z Kratosem w roli głównej będzie bowiem wspierać tryb Nowej Gry+.

Nowa gra+ w God of War Ragnarok już w 2023 roku

Nowa Gra+ stała się czymś, co jest obecne w wielu nowszych produkcjach, zwłaszcza tych z segmentu AAA. Cały fenomen tego rozwiązania polega na rozpoczęciu rozgrywki kolejny raz po pierwszym ukończeniu kampanii, ale ze zdobytym wówczas wyposażeniem. Dzięki temu trybowi nasza przygoda z pojedynczym tytułem może się znacznie wydłużyć, przez co zaskarbił sobie on uznanie graczy. Pamięta o tym też studio Santa Monica, które za pośrednictwem Twittera ogłosiło dodanie tej opcji do God of War Ragnarok już wiosną 2023 roku.

Zobacz też: Jaki powerbank wybrać?

Po ogłoszeniu sukcesu sprzedażowego kolejnej z przygód Kratosa decyzja o jej dalszym wspieraniu nowymi rozwiązaniami nie powinna zaskakiwać. Pozostaje nam więc teraz oczekiwać na kolejne wieści ze strony Santa Monica Studio. Kto wie, co jeszcze dla nas szykują?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.