God of War: Ragnarok otrzyma spory patch już w dniu premiery — trzeba szykować dyski w konsolach!

God of War: Ragnarok

Premiera God of War: Ragnarok już niedługo. Niedawno do sieci trafiła informacja o miejscu na dysku, jakie trzeba będzie zarezerwować na poczet nowej produkcji. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra otrzyma patch w dniu premiery. Jego wersja na PlayStation 4 zajmie sporo miejsca…

Premierowy patch do God of War: Ragnarok zajmie sporo miejsca

🚨 God of War Ragnarök Update 1.01 Released.

🟩 Update Size : 18.4GB (PS4)

🟧 #GodOfWarRagnarok pic.twitter.com/LcRZiAPDOR

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) October 15, 2022

🚨 God of War Ragnarök Update 1.01 Released.

🟩 Update Size : 18.4GB (PS4)

🟧 #GodOfWarRagnarok pic.twitter.com/LcRZiAPDOR

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) October 15, 2022

God of War: Ragnarok w wersji na konsolę PlayStation 4 zajmie aż 90 gigabajtów. To naprawdę sporo i nie bez powodu fani gry szykują się na premierę, czyszcząc miejsce na swoich dyskach. Teraz pojawiła się informacja o premierowej aktualizacji gry. Ta będzie ważyć ponad 18 gigabajtów. Czy gracze planujący zabawę w grze na urządzeniu poprzedniej generacji będą gotowi na zapisanie aż tylu danych na swoich konsolach?

Zobacz też: Jak przyspieszyć laptopa

Jak widać, zainstalowanie najnowszej odsłony przygód Kratosa będzie wymagało nie lada poświęceń. Z drugiej strony, gra zapowiada się jako prawdziwy hit. W związku z tym można stwierdzić, że takie wyrzeczenia zostaną wynagrodzone dzięki świetnej rozgrywce, fabule i grafice. A zabawa w God of War: Ragnarok może trwać ponad 20 godzin!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.