God of War: Ragnarok dostarczy sporo rozrywki. Insider zdradza informacje na temat długości gry

God of War: Ragnarok

Według najnowszych doniesień recenzje God of War: Ragnarok mają pojawić się na tydzień premierą gry. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne interesujące szczegóły na temat wspomnianej produkcji. Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – postanowił bowiem podzielić się informacjami na temat długości nadchodzącej kontynuacji przygód Kratosa i Atruesa.

REKLAMA

Ukończenie God of War: Ragnarok zajmie kilkadziesiąt godzin

God of War: Ragnarok – zwiastun fabularny

W opublikowanym na łamach serwisu Insider Gaming artykule, można przeczytać, że ukończenie głównej fabuły God of War: Ragnarok powinno zająć graczom około 20 godzin. Źródła informują natomiast, że 3,5 godziny przeznaczono na same przerywniki filmowe, a pozostałe 16,5 godziny na właściwą rozgrywkę. Wygląda jednak na to, że będzie to dopiero początek atrakcji.

W God of War: Ragnarok ma bowiem nie zabraknąć różnego rodzaju zadań pobocznych, a na ukończenie wszystkich przygotowanych przez twórców misji będzie trzeba przeznaczyć kolejne 20 godzin. Nie sprecyzowano jednak, czy podany czas obejmuje również znalezienie wszystkich znajdziek i sekretów niezbędnych do ukończenia gry na 100%.

Zobacz też: Jaki wzmacniacz WiFi kupić

God of War: Ragnarok zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 9 listopada. Gra ma zająć sporo miejsca na konsoli ósmej generacji Sony, a fani Kratosa i Atreusa mogą przygotować się na ostateczne starcie i zamówić specjalną wersję kontrolera DualSense inspirowaną nadchodzącą produkcją studia Sony Santa Monica.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!