God of War: Ragnarok dostarczy sporo rozrywki. Insider zdradza informacje na temat długości gry

God of War: Ragnarok

Według najnowszych doniesień recenzje God of War: Ragnarok mają pojawić się na tydzień premierą gry. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne interesujące szczegóły na temat wspomnianej produkcji. Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – postanowił bowiem podzielić się informacjami na temat długości nadchodzącej kontynuacji przygód Kratosa i Atruesa.

Ukończenie God of War: Ragnarok zajmie kilkadziesiąt godzin

God of War: Ragnarok – zwiastun fabularny

W opublikowanym na łamach serwisu Insider Gaming artykule, można przeczytać, że ukończenie głównej fabuły God of War: Ragnarok powinno zająć graczom około 20 godzin. Źródła informują natomiast, że 3,5 godziny przeznaczono na same przerywniki filmowe, a pozostałe 16,5 godziny na właściwą rozgrywkę. Wygląda jednak na to, że będzie to dopiero początek atrakcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W God of War: Ragnarok ma bowiem nie zabraknąć różnego rodzaju zadań pobocznych, a na ukończenie wszystkich przygotowanych przez twórców misji będzie trzeba przeznaczyć kolejne 20 godzin. Nie sprecyzowano jednak, czy podany czas obejmuje również znalezienie wszystkich znajdziek i sekretów niezbędnych do ukończenia gry na 100%.

Zobacz też: Jaki wzmacniacz WiFi kupić

God of War: Ragnarok zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 9 listopada. Gra ma zająć sporo miejsca na konsoli ósmej generacji Sony, a fani Kratosa i Atreusa mogą przygotować się na ostateczne starcie i zamówić specjalną wersję kontrolera DualSense inspirowaną nadchodzącą produkcją studia Sony Santa Monica.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.