W God of War: Ragnarok nie zabraknie krwawych scen, a Ostrza Chaosu będą siać zniszczenie

God of War: Ragnarok

Do premiery God of War: Ragnarok zostały nieco ponad dwa tygodnie, ale w sieci już można natknąć się na ogromne fabularny spoilery. Tymczasem jeden z deweloperów ze studia Sony Santa Monica udzielił wywiadu, w którym zapewnił, że w przypadku kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa gracze mogą liczyć na większą brutalność.

REKLAMA

God of War: Ragnarok ma być znacznie bardziej brutalne od poprzedniej odsłony serii

God of War: Ragnarok – zwiastun fabularny

Mihir Sheth – projektant walki ze studia Sony Santa Monica – w jednym z wywiadów poinformował, że twórcy zwiększyli poziom brutalności w God of War: Ragnarok, dzięki czemu „niektóre aspekty gry są przyjemniejsze”. Deweloper zapowiedział także, że nadchodzącej kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa gracze poczują moc drzemiącą w Ostrzach Chaosu.

Sheth przyznał bowiem, że w God of War z 2018 roku użytkownicy nie mieli zbyt wielu okazji, by zobaczyć, jak wspomniana broń dokonuje „rzeczy, które robiła” w klasycznych odsłonach serii God of War. Deweloperom zależało, by również w nadchodzącej części cyklu Kratos mógł brutalnie rozprawiać się z oponentami przy pomocy rzeczonego oręża.

Dlatego też twórcy wprowadzili zmiany w systemie, który pozwala wykonać egzekucje na ogłuszonym wrogu po wciśnięciu prawej gałki analogowej. Przedstawiciel Sony Santa Monica zapowiada, że w God of War: Ragnarok podczas wspomnianych ciosów kończących Kratos dużo częściej będzie korzystał zarówno z Lewiatana, jak i z Ostrz Chaous.

Zobacz też: Najlepsze stare gry

Zgodnie z zapowiedziami God of War: Ragnarok zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 9 listopada. Deweloperzy ze studia Sony Santa Monica zapewniają także, że wersja na konsole ósmej generacji konsoli Sony ma być jedną z najlepszych gier w historii wspomnianego sprzętu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!