God of War Ragnarok bez żadnych ograniczeń na PS4 – szykuje się najlepszy tytuł na tę konsolę?

God of War: Ragnarok

Okazuje się, że dla twórców God of War Ragnarok nie było problemem tworzenie gry na konsolę poprzedniej generacji. Co więcej, tytuł miał być rzekomo nominalnie projektowany z myślą o tym sprzęcie. Oznacza to, że gracze z PS4 mają być bardzo zadowoleni z nadchodzącej gry.

God of War Ragnarok bez problemów na PS4

God of War Ragnarok

Sporo w ostatnim czasie informowaliśmy o God of War Ragnarok w wersji na konsolę PlayStation 4. Jednym z częstszych tematów było to, ile gra zajmie miejsca na urządzeniu poprzedniej generacji. Nie oznacza to jednak tego, że produkcja, za którą odpowiada Santa Monica Studio, ma charakteryzować się wątpliwą jakością. Wręcz przeciwnie — tytuł ten ma stać się największą produkcją w historii konsoli, przy okazji stanowić możliwie najlepsze zwieńczenie jej żywota. Tak przynajmniej twierdzi Bruno Velasquez, odpowiadający za animacje w nowej odsłonie przygód Kratosa.

Od samego początku wiedzieliśmy, że God of War Ragnarok będzie grą na PlayStation 4 – chcieliśmy wspierać fanów. Wielu było przecież tych, którzy grali w poprzednią odsłonę właśnie na tej konsoli. Od początku o tym wiedzieliśmy i nie mieliśmy z tym problemów. Chcieliśmy zrobić możliwie najlepszą grę na PS4. Zależało nam, aby pod każdym względem przebić God of War z 2018 roku. Wersja na PlayStation 5 to wisienka na torcie.

Bruno Velasquez, Santa Monica Studio

Zobacz też: Kamera do streamowania

Okazuje się, że najnowsza odsłona God of War nie jest tytułem z PS5, który został poddany mniej lub bardziej karkołomnym przenosinom na starsze urządzenia, a odwrotnie. W pewien sposób to dobra informacja dla fanów. Wiadomo dzięki temu, że PlayStation 4 poradzi sobie z grą bez problemów mimo tego, że tytuł zapowiada się przepięknie. Szczęśliwcy grający na PS5 będą z kolei mogli skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw inwentarza. God of War Ragnarok zadziała nawet w 120 klatkach na sekundę!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.