Data premiery God of War Ragnarok zostanie ujawniona jutro? Sony ma szykować coś dla fanów marki

God of War Ragnarok

Od pewnego czasu wokół God of War Ragnarok utrzymuje się jedna narracja – gra ma zostać zaprezentowana pod koniec czerwca (dużo czasu już nie zostało), a jej premiera ma odbyć się w listopadzie tego roku. Insiderzy – na czele z Tomem Hendersonem – są pewni swego i po raz kolejny przypominają o planie Sony.

Premiera God of War Ragnarok w listopadzie, a więcej szczegółów poznamy 30 czerwca?

Santa Monica/Sony right now preparing to announce something to give #GodOfWar fans some life ? pic.twitter.com/yxyMG9WohF

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) June 29, 2022

Santa Monica/Sony right now preparing to announce something to give #GodOfWar fans some life ? pic.twitter.com/yxyMG9WohF

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) June 29, 2022

Według najnowszych informacji deweloperzy z Santa Monica Studio we współpracy z wydawcą szykują obecnie wiele konkretów, które zadowolą fanów marki God of War. Wiele wskazuje na to, że tytuł nie otrzyma wielkiej prezentacji (Henderson uważa, że nie będzie świeżego gameplayu), a zamiast tego Sony prawdopodobnie wrzuci na swojego bloga krótki wpis, w którym wspomni o pracach nad grą i poda dokładną datę premiery. Niektórzy fani podejrzewają także, że sprawdzimy krótkiego triala pozwalającego zapoznać się z wycinkiem nowej przygody Kratosa.

Sprawdź także: Wielkie bonusy dla zarządu CD Projekt

Ogłoszenie ma nastąpić dokładnie jutro. Czy tak się stanie? Przekonamy się za mniej więcej dobę. Jednakże z racji tego, iż tak wielu informatorów podawało identyczną datę ujawnienia konkretów o God of War Ragnarok, to wydaje się, że posiadacze konsol PlayStation powinni zakreślić czerwonym markerem jutrzejszy dzień w kalendarzu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z