Datę premiery God of War Ragnarok poznamy za kilka dni? Cory Barlog drażni się z fanami swoim wymownym wpisem

God of War Ragnarok

Zamieszanie wokół premiery God of War Ragnarok trwa w najlepsze. Obecnie mówi się, że nowy gameplay z produkcji zostanie zaprezentowany w czerwcu, a premiera gry odbędzie się w listopadzie. Wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze, ponieważ odpowiednie show mające ukazać nową przygodę Kratosa może nastąpić już 30 czerwca.

God of War Ragnarok z premierą w listopadzie i prezentacją 30 czerwca?

pic.twitter.com/uiAPYSdbmb

— The Snitch (@insider_wtf) June 23, 2022

pic.twitter.com/uiAPYSdbmb

— The Snitch (@insider_wtf) June 23, 2022

Rąbka tajemnicy uchylił The Snitch. Insider w najczęstszych przypadkach przedstawia tylko sprawdzone informacje, których jest pewien. Najprawdopodobniej otrzymał on informacje o tym, kiedy miałby odbyć się potencjalny State of Play poświęcony God of War Ragnarok. Na swoim Twitterze mężczyzna umieścił obrazek z bogiem wojny w roli głównej, na którym przedstawił kilka cyfr.

Łącząc je, możemy przyjrzeć się liczbie 11110. Wygląda ona jak kod binarny, który wskazuje liczbę 30. Wychodziłoby więc na to, że już 30 czerwca (w nadchodzący czwartek) odbędzie się wydarzenie poświęcone nowej przygodzie Kratosa. Data ta nabiera jeszcze większego sensu, jeśli zauważymy, że ostatnie dwie odsłony State of Play także miały miejsce w czwartki.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

Gdyby tego było mało, godzinę przed podlinkowanym wyżej postem The Snitcha Cory Barlog wrzucił na swojego Twittera obrazek w formacie GIF, który ukazuje zamyślonego Batmana. Nie po raz pierwszy ów deweloper drażni się z fanami, ale może właśnie wtedy pierwsze osoby otrzymały informacje, że w ostatnim tygodniu czerwca otrzymamy prezentację God of War Ragnarok? Wszystko jest możliwe.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.